,
X
zapisz się!

Zapisz się na newslettera gdzie dostaniesz od nas darmowe porady, o których nie zawsze piszę tutaj.

Ponad to dostaniesz jako jedna z pierwszych osób wiedzę, którą będę się dzielił za jakiś czas na blogu.Jak korzystać z motywacji, żeby osiągnąć swój cel.

Bardzo często mówi się, że motywacja nie działa. Kiedy jesteś nastawiony na osiąganie swojego celu to motywacja da ci tylko kopa do rozpoczęcia. Potem zostaje już tylko kwestia naszego uporu, żeby ten cel osiągnąć. Jednak tak naprawdę to tak często zawodzimy przez to że nie zbyt skupiamy się na tym na czym powinniśmy.

Oczywiście, że to jak silna jest nasza motywacja definiuje w pewnym stopniu czy nam się powiedzie czy nie. Jednak jeśli będziemy polegać tylko na motywacji i sądzić, że to dzięki niej uda nam się wszystko to w celach krotko dystansowych nam się powiedzie. Jednak w tych, które nieraz trwają pół roku, rok lub dłużej. Możemy czuć, że ta motywacja to jakaś jednak wielka bajka


Czytaj dalej→


Jak pogodzić pasję i życie zawodowe.

Maciek uwielbiał biegać, można powiedzieć, że jego życie to był trening z momentami na pracę. Wszystko co robił, robił z myślą o tym żeby stawać się coraz to lepszym biegaczem. Ułożył dietę, której się trzymał. Alkohol pił bardzo rzadko, a jeśli już to się zdarzyło, robił to w niewielkich ilościach. Dlatego gdy znajomi Maćka umawiali się na wyjście w weekend nie uwzględniali go w planach. Nie dlatego, że nie pił, ale dlatego, że on i tak zwykle mówił - Dzisiaj trenuję, może następnym razem. 


Czytaj dalej→