,
X
zapisz się!

Zapisz się na newslettera gdzie dostaniesz od nas darmowe porady, o których nie zawsze piszę tutaj.

Ponad to dostaniesz jako jedna z pierwszych osób wiedzę, którą będę się dzielił za jakiś czas na blogu.Dlaczego jeśli stracisz tę rzecz, możesz stracić sens życia?

Dlaczego harmonia w  życiu jest ważna?  Z harmonią w życiu jest jak z bieganiem na długie dystanse. Kiedy będziesz biegł nierówno.  Czyli na początku z całych sił żeby jak najszybciej dobiec do mety, zmęczysz się szybko i będziesz musiał zwolnić żeby odpocząć. Potem znowu i znowu. Taki bieg będzie dla Ciebie nieefektywny. Inaczej niż bieg jednostajny w jednym tempie. Kiedy robiąc długi dystans nie męczysz się i możesz wtedy przebiec naprawdę dużo kilometrów. 


Czytaj dalej→


Rozwiązanie dzięki, któremu będziesz bliżej swojego celu.

Czasami żeby odkryć rozwiązanie jakiegoś problemu musisz spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Czasami wystarczy zapytać kogoś jak to zrobić. Jeszcze innym razem nie warto szukać rozwiązania dać po prostu odejść temu problemowi.  


Czytaj dalej→


Od czego zacząć osiągając swój cel.

Jest coś na co musisz mocno zwracać uwagę. Jedna rzecz bez, której nie osiągniemy naszego celu. Coś od czego zaczyna się każdy plan działania. Osiągnięcie  zadowalających efektów z jakiejkolwiek dziedziny życia. Nie ma uniwersalnego planu, jednak jest coś bez czego możesz być słaby albo urosnąć w siłę jeśli tylko głęboko wierzysz w działanie tej rzeczy


Czytaj dalej→