,
X
zapisz się!

Zapisz się na newslettera gdzie dostaniesz od nas darmowe porady, o których nie zawsze piszę tutaj.

Ponad to dostaniesz jako jedna z pierwszych osób wiedzę, którą będę się dzielił za jakiś czas na blogu.Znajdź swojego wewnętrznego trenera osobistego.

Żyjemy w czasach kiedy każda osoba, która ćwiczy więcej niż 3 razy w tygodniu chce zostać trenerem personalnym. Ludzie zostają trenerami motywacyjnymi, bo przeczytali kilka książek o rozwoju osobistym. Nie mając żadnych umiejętności w zarządzaniu ludźmi oraz bez wiedzy na temat psychiki człowieka.  Chciałbyś aby Twoi nauczycielem byłą osoba, które ma wiedzę z czasopism dla kobiet na temat treningów czy rozwoju? Jak nie wpaść w pułapkę słabego trenera. i poznać swoje prawdziwe możliwości. Przeczytaj. 


Czytaj dalej→


Pasja.

 Prawie każdy kiedyś się zastanawiał, albo dalej się zastanawia nad tym jaki jest jego cel życiowy, czym powinien się zając w życiu. Ewentualnie czy to co robi soprawia mu wystarczajhąco duzo przyjemności. Widzisz jak inni robią już wszystkie te fajne rzeczy, a Ty dalej szukasz i nic nie jest jasne w Twoim życiu. Założę się, że Ty również tak miałaś, ale nie tylko Ty. Większość ludzi tak ma. Z talentem jest tak, że jedni chcieli by go odkryć, inni go szukają, a jeszcze inni przestali go szukać i wiedzą, że nie ma czegoś takiego jak talent. Jest ciężka praca nad swoimi umiejętnościami. Dla wielu przykre, jednak jest pozytywna strona braku talentu. Teraz możesz sobie wybrać w czym chcesz być dobry i po prostu zacząc to ćwiczyć. Tylko nie do wszystkiego mamy wystarczająco dużo zapału i chęci, a czasami coś po prostu mnie jest dla nas.  Osobiście, skłaniam się ku trzeciemu stwierdzeniu. Może dlatego, że sam nie mam naturalnych predyspozycji do robienia czegoś.  Problem w tym, że albo za mało rzeczy w życiu robiłem, albo po prostu nie mam żadnego talentu.


Czytaj dalej→


Chcę byś była moja.

 Zauważyłem Cię, chcę byś do mnie przyszła, byś była moja. Wiem dobrze, że Ty też  tego pragniesz. Lecz wciąż mnie zwodzisz, nie dajesz mi tego, czego najbardziej pożądam. To wszystko jest tak blisko mnie, to wszystko jest w Tobie. Przyjdź do mnie. 


Czytaj dalej→


Wspomnienia.

Przed śmiercią żałujemy kilku rzeczy. Miedzy innymi, że nie mieliśmy więcej czasu dla bliskich, że nie zaczęliśmy wcześniej albo,  że nie byliśmy wystarczająco szczęśliwi. Jednak obojętnie w jaki sposób przeżyjemy nasze życie, zawsze będziemy czuć niedosyt. W naszej głowie, będą pojawiać się myśli, że coś mogliśmy zrobić lepiej i nie popełniać błędów. Chcielibyśmy żyć w taki sposób, żeby opowiadając komuś o swoim życiu nie musieć powtarzać co chwile „Gdybym wiedział wcześniej, to …” To te słowa usprawiedliwiają Cię przed samym sobą. Zmniejszają nasze wyrzuty sumienia związane z naszą niewiedzą i postąpieniem nie tak jak do końca tego chcieliśmy. Życie jest jakie jest, popełniasz błędy- moim zdaniem to dobrze, bo błędy są najlepszym nauczycielem. 


Czytaj dalej→


Powrót do gry

Czujesz jak krople potu płyną po Tobie. Przecierasz czoło dłonią. Bierzesz głęboki wdech, jak by miał to być jeden z ostatnich w Twoim życiu.  Jesteś zmęczony, ale zadowolony z tego, że wróciłeś tam gdzie kiedyś czułeś się jak ryba w wodzie. Teraz, z trudem łapiesz kolejny wdech ale wiesz, że warto.


Czytaj dalej→


Do czego większość facetów się nie przyzna.

Mówi się, że kobiety są skomplikowane. Zmieniają co jakiś czas zdanie, nie wiedzą czego chcą. Kiedy strzelą focha to tak na długi czas nie wiadomo o co. Z facetami może i jest łatwiej. Chociaż kobiety też mają czasami problem, żeby rozgryźć co im chodzi po głowie. Czytaj uważnie bo podam Ci sposób na faceta, który może zmieni trochę Twój punkt widzenia. Dzięki niemu zyskasz w oczach swojego faceta. Ewentualnie dobrego kolegi, który jeszcze nie jest Twoim facetem, a Ty bardzo chciałabyś żeby nim był.


Czytaj dalej→